12 Mayıs 2010 Çarşamba

ve tanrı kini nefreti yarattı, üstüne demeti şarkıcı yaptı duyurması ve yayması için.


kin nefret bütün kusmukların adına şarkı yapan sevgili demet akalın'ın önünde saygı sevgi kelebekleriyle tombalak açmak istiyorum. uzun süredir dinliyoruz şarkılarını ve dinlemeye de bir süre devam edeceğiz. sanırım şerrefsizsin ibrahim şarkısına kadar her şey devam edecek. her yaz başında patlattığı bombalarla parasına para katan demet bu kez biraz daha ılımlı...
yarı kin, yarı oldum ben, yarı unuttum seni yarı da aşk dolu şarkılarıyla devam ediyor. ki bunu her albümde yapıyor.
albumde iki yıldız şarkısı var. ama en hayırlı şarkılarından. birini hazal söylemişti. bu şarkı ; bozuyorum yemini, hazal tabi paşa paşa söyleyip taa yukseklere çıkabilen biri ama demet ne yaptı "ay ne çıkıcam oraya kadar" (çünkü o kraliçe) diye ziynet sali ile düet yaptı. çıkılıcak yerlere zaten demet çıkmıştı. diğer çıkılıcak yerlere de eş dost çıksındı. diğer şarkı ise dayan yüreğim. onu da en iyi şekilde söyleyip yine görevini yerine getirdi.
ve bu albümde bir başka hit var ki, inanılmazı yakalıyor demet. olacak olcak bu şarkının adı. gayet tüm hırslı geyleri kafa sallayarrak olacak olacak diye yakalıyor. tabii hırs dolu herkesi,
ama henüz bir gey barda duyamadık. çok gidilmiyordur belki ondan :p
pasta ve bu benim partym ise çok gey:) evli çocuklu ise hepimizin rüyası ama, imkansız! geylerin rahmi yok. demet hepimize yaptırıcak.
albümde şarkı seçimleri ve sözler ve acı çeken insanlar bir araya gelmiş demet'e destek olmuş. olmaması gereken biri var ki büyük harfle yazmak gerekiyor: KEMAL DOĞULU. biri demet'i uyarsın, örnek olarak eski yengesini göstersin. sayın gey ikonunun albümünü dinleyen bir gey görmedim henüz. o kadar atıp tutmuyayım ama en azından çok dinlenmiyor. deyim yerindeyse en ka( bkz. lubunca kalite) geyler bile aypatlarında demeti dinliyor, olacak olcak diye bagırıyor.
sav onu gitsin demet.
ay lav yu tu maç

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder